Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Komputerowe

Znaleziono osiem artykułów.

marka: 

 

AMBERCLENS FOAM - pianka (aerozol 400 ml)

Amberclens to unikalna, bezkonkurencyjna w użyciu antystatyczna pianka czyszcząca. Szybko i łatwo usuwa wszelkie rodzaje zabrudzeń: ... (AMBERSIL)
Zaloguj się

GLASS CLEANER (aerozol 400 ml)

Glass Cleaner jest mieszaniną alkoholi i surfaktantów umożliwiającą uzyskanie błyszczącej, wolnej od zaplamień powierzchni na materiałach szklanych i ceramicznych. Szczególnie... (AMBERSIL)
Zaloguj się

MULTI SURFACE SPRAY POLISH (aerozol 400 ml)

Multi-Surface Spray Polish ma na celu uzyskanie olśniewającej i wolnej od plam powierzchni - o twardym podłożu. Gwarantuje długotrwały... (AMBERSIL)
Zaloguj się

LABEL REMOVER (aerozol 200 ml)

Label Remover jest preparatem opartym na bazie olejków cytrusowych i rozpuszczalników do szybkiego usuwania etykiet samoprzylepnych i nalepek. Neutralizuje działanie... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AMBERTRON (aerozol 400 ml)

Ambertron jest specjalnym środkiem rozpuszczalnikowym przeznaczonym do czyszczenia elementów elektronicznych. Preparat nadaje się idealnie do szybkiego i efektywnego czyszczenia: ... (AMBERSIL)
Zaloguj się

IPA SOLVENT (aerozol 400 ml)

IPA to preparat do czyszczenia i usuwania wilgoci z elementów optycznych i elektronicznych. Zastosowanie produktu powoduje szybkie odparowanie wody... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AIR DUSTER (aerozol 400 ml)

Air Duster jest obojętnym gazem technicznym przeznaczonym do wydmuchiwania kurzu i innych luźnych zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych, klawiatur, drukarek.... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AMBERSOLV FOAMING CLEANSER (aerozol 400 ml)

Ambersolv Foaming Cleaner to pianka myjąca oparta na wysokiej klasy olejkach cytrusowych i surfaktantach. Łatwo miesza się z wodą, zapewnia... (AMBERSIL)
Zaloguj się
Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17