Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Ambersil

Wybierz podgrupę:

Znaleziono osiemnaście artykułów.

marka: 

 

AutoGroom Dash and Trim Cleaner

AutoGroom Dash and Trim Cleaner szybko usunie ślady palców, osad nikotyny i inne lekkie zabrudzenia z deski rozdzielczej i... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Exterior Trim and Bumper Shine

AutoGroom Exterior Trim and Bumper Shine szybko odnowi i przywróci oryginalny wygląd zewnętrznych, plastikowych, gumowych i winylowych części samochodu.... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Foaming Upholstery Cleaner

AutoGroom Foaming Upholstery Cleaner jest wyjątkową kompozycją rozpuszczalników i detergentów cechującą się wyjatkową skutecznością czyszczenia tapicerki. Pianka... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Glass Cleaner

AutoGroom Glass Cleaner jest kompozycją aktywnych składników, specjalnie opracowaną w celu szybkiego i efektywnego usuwania nikotyny i spotykanych w... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Leather Cleaner and Conditioner

AutoGroom Leather Cleaner and Conditioner delikatnie i skutecznie wyczyści i zakonserwuje skórzaną tapicerkę i ozdoby. Neutralne pH sprawia, że... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Polish and Wax

AutoGroom High Gloss Polish and Wax zapewnia długotrwały i mocny, woskowy połysk, przywracający twojemu pojazdowi wygląd jak z wystawy.... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Shampoo and Wax

AutoGroom High Gloss Shampoo and Wax jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na dokładne wyczyszczenie twojego pojazdu. Zapewnia szybkie i... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Tar Spot Remover

AutoGroom Tar Spot Remover szybko, ale delikatnie usunie różnorodne uporczywe zaplamienia ze smoły, wosku, olei, paliwa czy asfaltu z... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Tyre Clean and Shine

AutoGroom Tyre Clean and Shine jest pianką opartą na silikonach, przeznaczoną do upiększenia opon. Zawierając tylko najwyższej jakości emulsję... (AMBERSIL)
Zaloguj się

Groom - Universal Wheel Cleaner

AutoGroom Universal Wheel Cleaner to mocno przylegająca, aktywna pianka, będąca doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie trzeba usunąć brud, smar, pył... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AMBERCLENS FOAM - pianka (aerozol 400 ml)

Amberclens to unikalna, bezkonkurencyjna w użyciu antystatyczna pianka czyszcząca. Szybko i łatwo usuwa wszelkie rodzaje zabrudzeń: ... (AMBERSIL)
Zaloguj się

GLASS CLEANER (aerozol 400 ml)

Glass Cleaner jest mieszaniną alkoholi i surfaktantów umożliwiającą uzyskanie błyszczącej, wolnej od zaplamień powierzchni na materiałach szklanych i ceramicznych. Szczególnie... (AMBERSIL)
Zaloguj się

MULTI SURFACE SPRAY POLISH (aerozol 400 ml)

Multi-Surface Spray Polish ma na celu uzyskanie olśniewającej i wolnej od plam powierzchni - o twardym podłożu. Gwarantuje długotrwały... (AMBERSIL)
Zaloguj się

LABEL REMOVER (aerozol 200 ml)

Label Remover jest preparatem opartym na bazie olejków cytrusowych i rozpuszczalników do szybkiego usuwania etykiet samoprzylepnych i nalepek. Neutralizuje działanie... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AMBERTRON (aerozol 400 ml)

Ambertron jest specjalnym środkiem rozpuszczalnikowym przeznaczonym do czyszczenia elementów elektronicznych. Preparat nadaje się idealnie do szybkiego i efektywnego czyszczenia: ... (AMBERSIL)
Zaloguj się

IPA SOLVENT (aerozol 400 ml)

IPA to preparat do czyszczenia i usuwania wilgoci z elementów optycznych i elektronicznych. Zastosowanie produktu powoduje szybkie odparowanie wody... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AIR DUSTER (aerozol 400 ml)

Air Duster jest obojętnym gazem technicznym przeznaczonym do wydmuchiwania kurzu i innych luźnych zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych, klawiatur, drukarek.... (AMBERSIL)
Zaloguj się

AMBERSOLV FOAMING CLEANSER (aerozol 400 ml)

Ambersolv Foaming Cleaner to pianka myjąca oparta na wysokiej klasy olejkach cytrusowych i surfaktantach. Łatwo miesza się z wodą, zapewnia... (AMBERSIL)
Zaloguj się
Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17