Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Kable i akcesoria światłowodowe

Znaleziono osiemdziesiąt cztery artykuły.

marka: 

 

Kable światłowodowe uniwersalne typu J/A-DQ

Opis i charakterystyka techniczna światłowodu: Kable światłowodowe uniwersalne typu J/A-DQ wykorzystywane są w telekomunikacji,... (EMITER)
Zaloguj się

Kable światlowodowe zewnętrzne typu A-DQ

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Światlowody typu A-DQ stosowane są w telekomunikacji, komputerowych sieciach transmisji... (EMITER)
Zaloguj się

Pigtaile optyczne monomodowe

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm.... (EMITER)
Zaloguj się

Pigtaile optyczne multimodowe

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o... (EMITER)
Zaloguj się

Patchcordy optyczne duplex monomodowe

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Patchcordy optyczne duplex monomodowe i multimodowe produkowane są w... (EMITER)
Zaloguj się

Patchcordy optyczne duplex multimodowe

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Patchcordy optyczne duplex monomodowe i multimodowe produkowane są w... (EMITER)
Zaloguj się

Patchcordy wielowłóknowe typu "Ready for Use"

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Dostarczamy kable typu „Ready for Use” zakończone wszystkimi... (EMITER)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 2 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 10 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 15 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Asmax)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 2 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 10 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 15 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 2 m

atchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze złączami LC/PC... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m

atchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze złączami LC/PC... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m

atchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze złączami LC/PC... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 10 m

atchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze złączami LC/PC... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 15 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm,15 m

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm,3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

(Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 2 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 10 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m

Patchcord SC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 15 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze... (Asmax)
Zaloguj się

Naścienna szafka rozdzielcza mała

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Szafka... (EMITER)
Zaloguj się

Płyty rozdzielcze do naściennej szafki rozdzielczej małej

Oznaczenia: Płyta rozdzielcza 4xSC duplex do NSR-M... (EMITER)
Zaloguj się

Naścienna szafka rozdzielcza średnia

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Szafka... (EMITER)
Zaloguj się

Płyty rozdzielcze do naściennej szafki rozdzielczej średniej

Oznaczenia: Płyta rozdzielcza 12xSC duplex do NSR-S; ... (EMITER)
Zaloguj się

Naścienna szafka rozdzielcza duża

Opis i charakterystyka techniczna produktu: Szafka... (EMITER)
Zaloguj się

Płyty rozdzielcze do naściennej szafki rozdzielczej dużej

Oznaczenia: Płyta rozdzielcza 24xST; Płyta rozdzielcza... (EMITER)
Zaloguj się

Skrzynki proste - niewysuwalne (do budowy paneli światłowodowych)

Oznaczenia: Skrzynka prosta (niewysuwalna) 1U RAL7035;... (EMITER)
Zaloguj się

Skrzynki złożone - wysuwalne (do budowy paneli światłowodowych)

Oznaczenia: Skrzynka złożona (wysuwalna) 1U RAL7035; Skrzynka złożona (wysuwalna) 1U RAL9005; ... (EMITER)
Zaloguj się

Płyty czołowe 1U, 2U oraz 3U do skrzynek prostych i złożonych

Oznaczenia: Płyta czołowa 1U 24ST; Płyta czołowa 1U 12ST; Płyta czołowa 1U... (EMITER)
Zaloguj się

Kaseta światłowodowa i pokrywa kasety światłowodowej

Oznaczenia: Kaseta światłowodowa z pokrywą i... (EMITER)
Zaloguj się

Osłonki spawów

Oznaczenia: Osłonka spawów (45mm) Termokurczliwa; Osłonka spawów (61mm) Termokurczliwa; ... (EMITER)
Zaloguj się

Zaślepki otworów ST, SC (simpex i duplex)

Oznaczenia: Zaślepki otworu ST/FC; Zaślepki otworu SC Simplex; Zaślepki otworu SC Duplex;... (EMITER)
Zaloguj się

Przepusty kablowe

Oznaczenia: Przepust kablowy PG 13,5; Przepust kablowy PG 16; ... (EMITER)
Zaloguj się

Adaptery światłowodowe monomodowe

Oznaczenia: Adapter SC/SC PC simplex monomodowy w obudowie plastikowej; Adapter SC/SC PC duplex monomodowy... (EMITER)
Zaloguj się

Adaptery światłowodowe multimodowe

Oznaczenia: Adapter SC/SC PC simplex multimodowy w obudowie plastikowej; Adapter SC/SC PC duplex... (EMITER)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy LC/UPC duplex, OM3, wielomodowy

Adapter światłowodowy LC/UPC duplex, OM3, wielomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów wielomodowych (MM)... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy SC/UPC duplex, wielomodowy

Adapter światłowodowy SC/UPC duplex, wielomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów wielomodowych (MM) ze... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy SC/UPC simplex, wielomodowy

Adapter światłowodowy SC/UPC simplex, wielomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch pojedynczych (simplex) patchcordów wielomodowych (MM) ze... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy LC/UPC simplex, wielomodowy

Adapter światłowodowy LC/UPC simplex, wielomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch pojedycznych (simplex) patchcordów wielomodowych (MM) ze... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy LC/UPC duplex, jednomodowy

Adapter światłowodowy LC/UPC duplex, jednomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów jednomodowych (SM) ze... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy SC/UPC duplex, jednomodowy

Adapter światłowodowy SC/UPC duplex, jednomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów jednomodowych (SM) ze... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy SC/UPC simplex, jednomodowy

Adapter światłowodowy SC/UPC simplex, jednomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch pojedynczych (simplex) patchcordów jednomodowych (SM) ze... (Inne)
Zaloguj się

Adapter światłowodowy LC/UPC simplex, jednomodowy

Adapter światłowodowy LC/UPC simplex, jednomodowy Adapter umożliwiający połączenie dwóch pojedycznych (simplex) patchcordów jednomodowych (SM) ze... (Inne)
Zaloguj się




Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17