Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Moduły SFP

Znaleziono dwa artykuły.

marka: 

 

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm (Wave Optics, WO-SML-1285-550M)

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m, TX: 850 nm (Wave Optics, WO-SML-1285-550M) Wkładka typu... (Inne)
Zaloguj się

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 20 km, TX: 1310 nm (Wave Optics, WO-SSL-1213-020K)

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 20 km, TX: 1310 nm (Wave Optics, WO-SSL-1213-020K) Wkładka typu... (Inne)
Zaloguj się




Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17