Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Wyszukiwarka

Szukana fraza:  
W dziale:

Podaj szukaną frazę (co najmniej 3 znaki).

 

Polecane nowości i promocje

Półka 19" 1U 350mm z podporami wzmocniona

Półka 19" stała wysokości 1U i  głębokości  350 mm z podporami Maksymalne obciążenie... (Inne)
Zaloguj się

Zakończenie białe 90x60

Zakończenie białe 90x60 (EMITER)
Zaloguj się

Media port Cova 3*230V czarny

(Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/APC-LC/APC, SM, 9/125, dupleks, włókno G652D, 3.0mm, 1 m

(Inne)
Zaloguj się

Skrzynka Rozdzielcza 50 Parowa Zewnętrzna

(Inne)
Zaloguj się




Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17