Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Wyszukiwarka

Szukana fraza:  
W dziale:

Podaj szukaną frazę (co najmniej 3 znaki).

 

Polecane nowości i promocje

Hotelowy zestaw powitalny ZST02

Specyfikacja: - Oszczędzający energię bezprzewodowy czajnik - Przybornik na saszetki z kawą, herbatą, cukrem etc. - Przenośna taca na filiżanki... (Inne)
Zaloguj się

Patch cord 2xRJ45 UTP szary 25m SZARY

Patch cord 2xRJ45 UTP szary 25m SZARY (GFlex)
Zaloguj się

Szafa 19" stojąca 42U 600/ 600

Szafa stojąca 19" 42U 600 x 600mm Otwierane drzwi frontowe i tylne Waga... (Inne)
Zaloguj się

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m

atchcord LC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 3 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze złączami LC/PC... (Inne)
Zaloguj się

TWIN GK412-10

- Bezpośrednie podłączenie do 2 tunerów - Redy for HDTV - Współczynnik szumów: 01 db (typowo)... (Inne)
Zaloguj się




Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17