Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Media Konvertery

Znaleziono pięć artykułów.

marka: 

 

Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, MM 850 nm, 550 m (TP-Link MC200CM)

Standardy ... (TP-LINK)
Zaloguj się

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km (TP-Link MC100CM)

Konwerter CM100MC firmy TP-LINK umożliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych 10/100Base-TX na 100Base-FX (i odwrotnie). Urządzenie pozwala na połączenie... (TP-LINK)
Zaloguj się

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (TP-Link MC110CS-20)

Konwerter MC110CS firmy TP-LINK umożliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód. Urządzenia pozwalają na... (TP-LINK)
Zaloguj się

Konwerter 1000 Mbps RJ-45/slot SFP 1000 Mbps (TP-Link MC220L) pusty

Standardy ... (TP-LINK)
Zaloguj się

Konwerter 1000 Mbps RJ-45/SC, SM 1310 nm, 15 km (TP-Link MC210CS)

Gigabitowy konwertery MC210CS firmy TP-LINK umożliwia zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód. Urządzenie pozwalają... (TP-LINK)
Zaloguj się




Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17