Zasady współpracy     Szkolenia     Nowości i Promocje     Wyszukiwarka     Kontakt     Koszyk pusty

Wyszukiwarka

Szukana fraza:  
W dziale:

Podaj szukaną frazę (co najmniej 3 znaki).

 

Polecane nowości i promocje

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m

Patchcord SC/UPC-LC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 5 m Przyłącze światłowodowe (patchcord), wielomodowe ze... (Inne)
Zaloguj się

Zakończenie białe 110x60

Zakończenie białe 110x60 (EMITER)
Zaloguj się

DOMOCONTROL - S100

Zestaw do nadzoru oraz zarządzania domem przez telefon GSM, z wizualizacją na ekranie telewizora ... (EMITER)
Zaloguj się

Narzędzie montażowe do terminali typu Krone (LSA)

(Inne)
Zaloguj się

Listwa przepięciowa ARMAC ARC-8 1,5 mb {8 gniazd}

Listwa ARC-8 posiada posiada: 5 gniazd ze stykiem ochronnym (10A/250V) 3 gniazda płaskie... (ARMAC)
Zaloguj się




Kontakt

e-mail : biuro@imbar.pl

 

Dział Handlowy

Osprzęt teleinformatyczny
Łódź, Łąkowa 3/5
Tomek
Rafał
tel/fax: 42 6371684,
42 6373950
42 6300438

42 6300314

e-mail : tomek@imbar.pl
e-mail : rafal@imbar.pl

 

pracujemy Pn-Pt
g. 9-17